Trav24 login

Glemt passord?

 

Meny

 
SISTE:

NYE HESTER I HESTEMARKEDET: Master WikingBertoniToppstammet avlshoppe drektig med Bork Odin. Mo StineOdin Faks, Taj Vaiana, Dania HornlineKolnes JærvinnenGaupen henger i fin stand selgesGrace ScottErga Vinni, Erga Prinsesså, Åse Fryd,  OriaCatch The DayHvalstad OdinSong Of Redemption, Alm TeklaKingsrød BarskenTysvær TaraldAmong HastrupAlo GirlStaro Key WestCassius TrabirArtemis TrabirTysvær KongenHafell DravatGulomgoarreSanderLarry JoeBrenderup Hestehenge NYE HESTER I HESTEMARKEDET: Master WikingBertoniToppstammet avlshoppe drektig med Bork Odin. Mo StineOdin FaksTaj VaianaDania HornlineKolnes JærvinnenGaupen henger i fin stand selgesGrace ScottErga Vinni, Erga Prinsesså, Åse Fryd,   OriaCatch The DayHvalstad OdinSong Of RedemptionAlm TeklaKingsrød BarskenTysvær TaraldAmong HastrupAlo GirlStaro Key WestCassius TrabirArtemis Trabir,, Tysvær KongenHafell DravatGulomgoarreSanderLarry JoeBrenderup Hestehenger NYE HESTER I HESTEMARKEDET: Master WikingBertoniToppstammet avlshoppe drektig med Bork Odin.   Mo StineOdin FaksTaj VaianaDania HornlineKolnes JærvinnenGaupen henger i fin stand selgesGrace ScottErga Vinni, Erga Prinsesså, Åse Fryd,   OriaCatch The DayHvalstad OdinSong Of RedemptionAlm TeklaKingsrød BarskenTysvær TaraldAmong HastrupAlo GirlStaro Key WestCassius TrabirArtemis Trabir,, Tysvær KongenHafell DravatGulomgoarreSanderLarry JoeBrenderup Hestehenger

Vinner de over begge distansene?

Utland
Del:  

I juni vant de hver sin E3-finale over mellomdistanse. Førstkommende lørdag starter både Aetos Kronos (bilde) og Mascate Match fra spor tre når den korte finalen skal avgjøres i Ørebro over 1640 meter.

På hingstefronten har både Scarlet Knight og SJs Caviar fått med tre finalister hver seg. 

Finale, E3 hingstar og valacker, 1640 auto.
1.Belker (e.Scarlet Knight) – Sten O Jansson
2.Global Adventure (e.SJs Caviar) – Svante Båth
3.Aetos Kronos (e.Bold Eagle) – Jerry Riordan
4.Easy So Easy (e.Broad Bahn) – Claes Sjøstrøm
5.Usain Töll (e.Googoo Gaagaa) – Admir Zukanovic
6.Bailamos (e.Cantab Hall) – Kristian Lindberg
7.Rally Hans (e.Scarlet Knight) – Catarina Lundstrøm
8.Surf n'Turf (e.Scarlet Knight) – Catarina Lundstrøm
9.Zola Key (e.Zola Boko) – Bjørn Goop
10.Alien Kronos (e.Infinitif) - Svante Båth
11.Matadoren Eme (e.Super Photo Kosmos) – Joakim Hisved
12.B.W.T.Echo (e.The Bosses Lindy) – Katja Melkko

Finale, E3 hopper, 1640 auto. 
1.Margaretasjöhammar (e.Make It Happen) – Stig H Johansson
2.Global Anarchy (e.SJs Caviar) – Joakim Løvgren
3.Mascate Match (e.Muscle Mass) – Pekka Korpi
4.Global Allegiance (e.SJs Caviar) – Mattias Djuse
5.Angel From Above (e.From Above) – Claes Sjøstrøm
6.Dior Ima (e.Chocolatier) – Mattias Djuse
7.Alaska Dany(e.Trixton) – Alessandro Gocciadoro
8.Digital Pro (e.Super Photo Kosmos) – Stefan Melander
9.Tonique (e.Love You) – Åke Lindblom
10.Base Line (e.Maharajah) – Tomas B Nilsson
11.Divane Godiva (e.Love You) - Joakim Løvgren
12.Global Amazone (e.Uniclove) – Jørgen Westholm

Foto: Lars Jakobsson/TR Bild

Tips en venn