Trav24 login

Glemt passord?

 

Meny

 

Startlister V75 Färjestad, lørdag 7.mars

Utland
Del:  

Ny lørdag med V75 utaskjærs. Denne gang er det Färjestad og en rekke norske hester prøver lykken. Startraske Floris Baldwin (nummer 5) har trukket spor

elleve og skal prøve å hamle opp med hester som Man At Work, Han Herred og stallkompis Kick Of Classic.

Race 1. V4-1. Auto. 1640:

1 Börge - Erixon A
2 Champion Chip - Leo E
3 Dalforno - Ivehag J
4 Dreaming Blues* - Pakkanen E
5 L.A.'s Mr Brown* - Kvasnes K
6 El Toro* - Carre J
7 Fairplay Pellini - Adolfsson S
8 Natosi Goj - Persson J
9 Cafu Boko - Laursen S

Race 2. V4-2. 2140:

1 Impressive Choice* - Goop B
2 Carrotlover - Johansson H
3 Caipirinha Razz - Ohlsson U
4 Positano* - Hop V
5 Bianca Sisa* - Kontio J
6 Epic Fearless - Ingves P
7 Bäste Hornline - Karlsson P
8 Beauty Taste - Jepson C J
9 Global Unesco - Jakobsson M

Race 3. V4-3 LD-1. Auto. 2140:

1 Conrads Eva - Ådefors P
2 Jeppas Tarpon - Strandberg E
3 After All Flash - Granath O
4 Tothemoonandback - Flodberg S
5 Goes All Magic - Åslund H
6 Quickly S.W. - Fromell T
7 Splendid Jovijal - Dahlén R
8 Lady L.S. - Tilp C
9 Mimmi Dynamite - Lundkvist J-E
10 Skinny Dipping - Gorski K
11 Tättman - Silvén J
12 Djarpur Dry* - Skaug E
13 Pink Diamond* - Reime Bakkevold O
14 Dallas S.I.R. - Hallén C
15 Caligula Hornline - Koka S

Race 4. V4-4 LD-2. 2640:

1 Milos Ganador - Andersson M J
2 Lemon Brodde - Berglöf E
3 Jori Boko - Svanberg O
4 Timetorock'nroll - Adielsson E
5 Kingup - Eriksson U
6 Thai Ming* - Goop B
2660 
7 Pelas Ethos - Karlsson P
8 C.C.Sugar* - Östre O J
9 Ready to Roll - Silvén J
10 Young King - Lennartsson P
11 Ivanhoe - Andersson O J
12 Admiral As - Ohlsson U
13 Father of Sun - Leo E
14 Casper W.F. - Wickman L
15 Hugo Brew - Kihlström Ö

Race 5. V75-1. Auto. 1640:

1 Valeur - Skoglund R N
2 Puccy Italia - Halme H
3 Han Herred - Adielsson E
4 Highspirit - Andersen T
5 Kick Off Classic* - Goop B
6 Sir Q.C. - Kontio J
7 Fille Jubb - Jepson C J
8 Man at Work - Kihlström Ö
9 Digger Lord - Ohlsson U
10 Southwind Hydro - Jansson T
11 Floris Baldwin* - Malmin K

Race 6. V75-2. 2140:

1 Frozen Queen* - Kontio J
2 Flying Knight - Eriksson U
3 Dropluggage Racing - Eklundh A
4 Catwalk Ima - Svanberg O
5 Anthara Bi* - Goop B
2160:
6 Shutter Island - Svensson C
7 S.M.K.Silvousplait* - Akselsen A S
8 Green Mamba - Skoglund R N
9 Valborg Marje - Mahony P
10 Gatelink - Kihlström Ö
11 Ofelia O.E.* - Untersteiner P
12 Loser on Loser - Ohlsson U
13 Argbiggan - Svanstedt R
14 Rapide Cash - Eriksson K
15 Apple Rose - Andersson M J

Race 7. V75-3 V5-1. Auto. 2140:

1 Olle Rols - Ingves P
2 Sir Ratzeputz - Skoglund R N
3 Order to Fly - Lennartsson P
4 VästerboontheNews - Jepson C J
5 Gareth Boko - Elias M
6 Test Drive - Berglöf E
7 Baron Gift - Svanstedt R
8 Reckless - Goop B
9 Super Nice - Jansson T
10 On Track Piraten - Kontio J
11 Sliding Home - Andersson M J
12 Michelangelo Ås - Kihlström Ö

Race 8. V75-4 V5-2. 2140:

1 Osen Prinsessa* - Östre O J
2160 
2 Mine* - Aarum D
3 Grude Svarten - Ivarsson M
4 Viking Faks* - Haugstad K
5 Fröyu Pelle* - Austevoll G
6 Bossum Faksen* - Kihlström Ö
7 Kos Odin* - Jessen S B
8 Dale Anne* - Midtfjeld P O
9 Reime Kongen* - Malmin K
10 Sikvelands Svarten* - Hagmann A V
2180 
11 Guli Tor - Skoglund R N
12 Guli Rubin - Kontio J
13 Grislefaksen G.L.* - Mjölneröd J R
14 Tripsson Ö.K.* - Antonsen G
15 Joker C.K. - Goop B

Race 9. V75-5 V5-3. Auto. 2140:

1 Ikaros di Quattro - Crebas H
2 Veams Benelli - Jepson C J
3 L.L.Royal - Skoglund R N
4 King of Everything - Svensson C
5 Upcoming Artist - Jakobsson M
6 Residual Thrust - Kontio J
7 A Deal is a Deal - Berglöf E
8 Super Sarah - Adielsson E
9 Deliver - Ericsson S
10 My First Offspring - Ohlsson U
11 Go Around - Söderholm L-Å
12 Un Mec d'Or - Goop B

Race 10. V75-6 V5-4 V3-1 DD-1. 2140:

1 Personal Goals* - Midtfjeld P O
2 Simb Triumph - Dalborg T
3 Betting Rebel - Ohlsson U
4 Indy D. - Kihlström Ö
5 HögstenaStalldräng - Aho M
6 Milord - Jepson C J
7 She is Cecilia* - Pakkanen T
8 Orlando Classic* - Malmin K
9 Corleone D.K. - Halme H
10 Barbaresco V.W. - Eklundh A
11 Rob Dyrdek - Svanstedt R
12 Italiano Boko - Eriksson U

Race 11. V75-7 V5-5 V3-2 DD-2. Auto.

2140:

1 Massive Speed* - Tengsareid Å
2 Mellby Frodo* - Malmin K
3 Joe Martini - Jepson C J
4 Star Costashorta - Andersson O J
5 Il Duce Boko - Elias M
6 Ganyboy* - Adielsson E
7 Allaway G.T.* - Rennesvik E
8 Expensive River - Nilsson P
9 Guillaume Boko* - Goop B
10 Princess S.W. - Untersteiner P
11 Rocky Tilly - Skoglund R N
12 Red Bar* - Östre O J

Race 12. V3-3. Auto. 2140:

1 Gassin Am - Jepson C J
2 Divine League - Skoglund R N
3 Thai Swagger* - Tengsareid Å
4 Narogaip - Beckman B
5 Hudzon - Nyström P
6 Gasen i Botten - Jakobsson M
7 Vincitori Indika - Andersson M J
8 Hard One* - Karhulahti V
9 Totte C.D. - Kontio J
10 O.M.Entertainyou - Jensen J Ö
11 Full Metal Jacket - Eklundh A
12 Junius Taj - Andersson O J

Foto: Trav24.no

Tips en venn