Trav24 login

Glemt passord?

 

Meny

 

Startlister Solvalla V75 lørdag og søndag

Utland
Del:  

Det ble en del norske hester på Solvalla i helgen men kanskje ikke så mange som vi hadde håpet på. Uansett en voldsom kvalitet og det er bare å glede seg. Anders Wolden-trente

U.S. Mail E.P. som imponerte voldsomt i langløpet under Unionskampen trakk spor to fra strek i Harper Hanovers Lopp med 500.000 kroner til vinneren. ERlend Rennesvik kusker.

Startlistene lørdag V75 Solvalla

Lopp 5. V75-1. Auto. 1640:

1 Stella di Azzurra* - Gocciadoro A
2 Patricia Hastrup* - Kolle L A
3 Wild Honey - Kihlström Ö
4 Ranch Kelly* - Nurmonen I
5 Jeepster - Widell K
6 Treasure Kronos - Eriksson C
7 Galactica - Söderholm L-Å
8 Gematria* - Hamre F
9 Indoor Voices* - Haugstad K
10 Shadow Gar* - Gubellini P

Lopp 6. V75-2. Auto. 2140:

1 Upstream - Svanstedt Å
2 Fidagu U.R. - Eriksson C
3 Floyd P.Boko - Goop B
4 Can Lane - Untersteiner J
5 Rushmore Face - Kolgjini A
6 National Prince - Adielsson E
7 Way To Go Chief* - Ingves P
8 Now Or Never Flair - Jepson C J
9 Quiz Töll - Uhrberg T
10 Friend of Nature - Takter J W 
11 Uppohoppa - Kihlström Ö
12 Dino Baggio - Eriksson K

Lopp 8. V75-3 V5-1. Auto. 2140:

1 Niagara Broline - Untersteiner J
2 Havbergs Knight - Larsson F B
3 Iago Zon - Lövgren J
4 Ra ki Fri - Karlsson A I

5 Flirt Fortuna - Jepson C J
6 Great King Wine - Söderkvist S
7 Order by Heaven - Carlson L D
8 Malkin - Bergh R
9 Making Love - Takter J
10 Anything for You* - Torvinen H 
11 Stand Bayou - Kihlström Ö
12 Nonstop Cheri - Eriksson C

Lopp 9. V75-4 V5-2. 2140:

1 Joy de Castella - Westholm J
2 Elita Memphis - Eriksson U
3 Must Have - Nyström P
4 Like a Star - Kolgjini L
5 Tanya Gel - Kihlström Ö
6 Miss Åslanda - Horpestad T 
7 La Diva Rossi - Nilsen P L 
8 Fancy Flair - Jepson C J
9 Dream Lane - Adielsson E

2160:

10 Evening Prayer - Goop B
11 Darling Hornline - Takter J
12 Pandora Face - Kolgjini A
13 Dionne Sisu - Haapio T
14 Donatella Center - Lindblom M
15 Makera - Untersteiner P

Lopp 10. V75-5 V5-3 Top7. Auto. 2140:

1 Bravo Navarone - Kolgjini A
2 Victor A.U. - Jansson T
3 ReDoc-BerghR
4 Emmett Brown - Untersteiner J
5 Da Vinci Boko - Norman P G
6 Nappa Scar - Kihlström Ö

7 Queer Fish - Widell K
8 Bartender In - Untersteiner P
9 Order to Fly - Lennartsson P
10 Amazing Man - Söderkvist S
11 Of cer C.D. - Takter J
12 Sugarmakesmecrazy - Adielsson E

Lopp 11. V75-6 V5-4 DD-1 V3-1. Auto.

2140:

1 Say that Again - Goop B
2 Aron Palema - Svanstedt Å
3 Västerbo Arthur - Bergh R
4 Sheriff Bi - Modig T
5 Moni to Spare - Haugstad K
6 Dragster - Malmqvist R
7 Pokemon Ås - Adielsson E
8 Donato E. - Kihlström Ö
9 Lincoln Lawyer - Kontio J

10 And here I Am - Untersteiner P
11 Barkevious Mingo - Jepson C J
12 M.T.King of Cash - Untersteiner J

Lopp 12. V75-7 V5-5 DD-2 V3-2. 3140:

1 Saxoi* - Forss M
2 U.S.Male E.P.* - Rennesvik E
3 Linus Boy - Takter J
4 Fred Cobra - Ising J
5 Bison Spiro - Adielsson E
6 Aileron - Bergh R
7 Bottnas Commandeur - Widell K
8 Face Ribb - Kolgjini L
9 Swing Kronos - Ohlsson U

3160:

10 Sorbet - Kihlström Ö
11 Balzac du Chatelet - Westholm J
12 Butler* - Svanstedt Å
3180:
13 Sauveur - Goop B
14 Rod Stewart* - Kontio J
15 El Mago Pellini - Kolgjini A

Startlistene søndag V75 Solvalla

Lopp 7. V75-1 V4-3. Auto. 1640:

1 Vertigo Spin* - Paal W
2 Last Robin Hood - Sjöström C
3 Global Un Poco - Adielsson E
4 Batman Godiva - Lövgren J
5 Twist of Fate* - Korpi P
6 Hesiod - Ohlsson U
7 Mountain of Love - Goop B
8 Hotshot Luca* - Forss M
9 American Cheque* - Campbell J

10 Speedy Face - Kolgjini A

Lopp 8. V75-2 V4-4. 2640:

1 Arctic Ile* - Korpi P
2 Super Benny - Svedlund B
3 Dani Boko - Adielsson E
4 Sembs Rebir - Takter J
5 Fiobano* - Rennesvik E
6 One Memphis - Widell K
7 Ponce de Leon - Westholm J
8 Lass Labero* - Gundersen G V

2660:

9 Tinamo Jet* - Eriksson C
10 Balfour - Bergh R
11 Merry Broline - Kihlström Ö
12 Casanova Sisu - Ohlsson U
13 Stricker* - Forss M
14 Countrygirl Ås - Svensson C
15 Västerbo Hard Cash - Goop B

Lopp 9. V75-3 V5-1. Auto. 1609:

1 Spring Erom - Eriksson C
2 D.D.'s Hitman - Ohlsson U
3 Delicious U.S. - Kihlström Ö
4 Tjacko Zaz - Campbell J
5 Bold Eagle* - Nivard F
6 Cruzado Dela Noche - Goop B
7 Takethem* - Juul S
8 Resolve* - Svanstedt Å

Lopp 10. V75-4 V5-2. Auto. 1609:

1 Up and Quick* - Nivard F
2 Twister Bi* - Eriksson C
3 Propulsion - Untersteiner J
4 Nuncio - Kihlström Ö
5 In Vain Sund - Adielsson E 
6 Timoko* - Goop B
7 Dante Boko - Kolgjini A
8 Elian Web* - Soronen J

Lopp 11. V75-5 V5-3 Top7. Auto. 1640:

1 Myr Faksen* - Holm H C
2 Smedheim Solan* - Hamre F
3 Odin Tabac - Westholm J
4 Kleppe Slauren* - Djöseland K
5 Månprinsen A.M. - Melander G
6 Polara* - Tupamäki A
7 Ingbest* - Solberg T E
8 Philip Lyn* - Johansen K
9 Tangen Haap - Karlsson B
10 Lome Brage* - Midtfjeld P O

Lopp 12. V75-6 V5-4 DD-1. Auto.

1640:

1 Unison Kronos* - Eriksson C
2 Unique Juni - Widell K
3 Non Stick* - Svanstedt Å
4 Lavidaloca de Vie - Haugstad K
5 Umaticaya* - Gocciadoro A
6 Pampered Winner - Kihlström Ö 
7 Windowshopper - Campbell J
8 Ginny Weasley - Bergh R
9 Gilda Newport* - Tesselaar D
10 Zahara Goj - Goop B

Lopp 13. V75-7 V5-5 DD-2 V3-1. Auto.

1640:

1 Gareth Boko - Lugauer C
2 Unicorno S.L.M.* - Paal W
3 Rajesh Face - Kolgjini A
4 Jimmy William* - Takter J
5 Dijon* - Derieux R
6 Milligan's School - Campbell J
7 Diamanten - Bergh R
8 Dreammoko* - Goop B
9 Love Matters - Kihlström Ö
10 Gandhi Boko - Eriksson C

Tips en venn