Trav24 login

Glemt passord?

 

Meny

 
SISTE:

NYE HESTER I HESTEMARKEDET: Voje MaiRock Lobster, Steine FaksenPilippa B.R.Hey YouQatadahTjøtta MariBody Va BeneAlva ArctousSpyder GorillaSon Of SizzlingUme hestehengerMillrebel (andelshest), Valle EvenLonely Warrior, Explosive EndsNesvik OmerLille Stjerne DørumSlått StjernenCoktail StreetWiik Stall til leie,  Joyride Yankee modelMo Mio, Asterix M.Stormbringer G.R.Cirkeline C.N.Wasabi ClocCreek's DinaBelieve La Marc,  Luckpenny Classic,  VindFjord StinaEmpress TileKarmøy PrinsenPrada ClocPontiacRapp TeddyAdyton Flame NYE HESTER I HESTEMARKEDET: Voje MaiRock LobsterSteine FaksenPilippa B.R.Hey YouQatadahTjøtta MariBody Va BeneAlva ArctousSpyder GorillaSon Of SizzlingUme hestehengerMillrebel (andelshest)Valle EvenLonely WarriorExplosive EndsNesvik OmerLille Stjerne DørumSlått StjernenCoktail StreetWiik Stall til leieJoyride Yankee modelMo MioAsterix M.Stormbringer G.R.Cirkeline C.N.Wasabi ClocCreek's DinaBelieve La Marc,  Luckpenny Classic,   VindFjord StinaEmpress TileKarmøy PrinsenPrada ClocPontiacRapp TeddyAdyton Flame NYE HESTER I HESTEMARKEDET: Voje MaiRock LobsterSteine FaksenPilippa B.R.Hey YouQatdah, Tjøtta MariBody Va BeneAlva ArctousSpyder GorillaSon Of SizzlingUme hestehengerMillrebel (andelshest)Valle EvenLonely WarriorExplosive EndsNesvik OmerLille Stjerne DørumSlått StjernenCoktail StreetWiik Stall til leieJoyride Yankee modelMo MioAsterix M.Stormbringer G.R.Cirkeline C.N.Wasabi ClocCreek's DinaBelieve La Marc,  Luckpenny Classic,VindFjord StinaEmpress TileKarmøy PrinsenPrada ClocPontiacRapp TeddyAdyton Flame

Nominasjonene for Vestfold er klare

Del:  

Lørdag 11.mars er det klart for stor galla i Vestfold Travforbund. Arrangementet finner sted på Oseberg kulturhus i Tønsberg hvor de beste fra alle klasser i 2016 skal hedres! Nå er det klart 

hvilke profiler som er nominert i de ti klassene. 

Tekno Lotta (bildet) konkurrere mot Galileo og Eigelands Helga om prisen Årets kaldblods unghest 

Her er våre nominerte:

Kaldblods unghest(3+4 år)

Galileo
Tekno Lotta 
Eigelands Helga

 

Varmblods unghest (3+4 år)

El Diablo B.R
Shotproof
Tuff Enuff

 

Kaldblods eldre:

Finnskog Fokus
Tysvær Loke
Tojo Prinsen

 

Varmblods eldre:

Papagayo E.
Petter Rags
S.J.’s Victoria

 

Årets Trener:

Frode Hamre
Geir Flåten
Åsbjørn Tengsareid

 

Årets oppdretter:

Terje Jensen 
Ingar Hagen 
Magnus Taanevig

 

Årets kusk: 

Eirik Høitomt
Åsbjørn Tengsareid
Frode Hamre

 

Årets montérytter:

Siv Emilie Løvvold
Kristine Kvasnes
Helene Kolle

 

Årets stallansatt:

Kristine Kvasnes
Marius Høitomt
Adrian S. Akselsen

 

Årets amatør:

Lars Fredrik  Kolle
Gunnar Kværne 
Pål Kristiansen

 

Foto: Trav24.no

Tips en venn