Trav24 login

Glemt passord?

 

Meny

 

Derbykvalene er klare

Utland
Del:  

Søndag, under lunsjetravet i Østersund er det klart for kvalfiseringer til Svensk Kaldblodsderby og Derbystoet (Hoppederby). Som vanlig er det en rekke norske hester til start og 

flere av dem er i favorittskiktet. Våler Nikolai (bilde) får Ørjan Kihlstrøm i sulkyen for første gang i sitt kvalifiseringsheat som ble det samme som stallkamerat Rappstjernen og Mjølnerøds Tangen Trygg. 

Lopp 1. Kvalifisering 1 Derbystoet, 2140 auto. Førstepremie 50.000 skr

1.Pinsleterna - Østre O J
2.Färsta Vilma - Djuse M A
3.Mine Lotta - Kylén G
4.Rappodina - Ohlsson U
5.Kalltekla - Djuse M P
6.Glade Tider - Blekkan J
7.Alonso Jenta - Tjomsland Ø 
8.Vårbusan - Djuse M E
9.Tangen Frida - Solberg T E
10.Voje Maren - Kolle L A

Lopp 5. Kvalifisering 2 Derbystoet, 2140 auto. Førstepremie 50.000 skr

1.Tangen Siri - Solberg T E 
2.Borkmira - Mjøen T
3.B.W.Laika - Ohlsson U
4.Fakstrolla - Linderoth P
5.Klack Alva - Johansson M
6.Hellin Victoria - Blekkan J
7.Brenne Blesa - Tjomsland Ø 
8.Ylva Li Karma - Skoglund R N 
9.Haldis - Sjoner A

Lopp 7. Kvalifisering 3 Derbystoet, 2140 auto. Førstepremie 50.000 skr

1.Sundbo Nova - Skoglund R N 
2.Ask Viktoria - Tjomsland Ø 
3.Bara Snygg - Edin S
4.Thess Vilja - Djuse M E
5.Bjørli Frida - Djuse M P
6.Eldoda - Solberg T E
7.Jeksa - Mjølnerød J R 
8.Slotts Pila - Lindgren J 
9.Titans Ila - Djuse M A
10.Vindpärla - Gustafsson P

Lopp 2. Kvalifisering 1 Svensk Kaldblodsderby 2140 auto. Førstepremie 50.000 skr

1.Guli Roy - Skoglund R N
2.Rappstjernen - Tjomsland Ø
3.Justus N.A. - Leo E
4.Våler Nikolai - Kihlstrøm Ø
5.Tangen Trygg - Mjølnerød J R
6.Gott Klirr - Åkerlund K
7.Ard - Solberg T E
8.Åstas Gotthard - Frick K
9.Guli Major - Ohlsson U
10.Alma Prins - Blekkan J

Lopp 4. Kvalifisering 2 Svensk Kaldblodsderby 2140 auto. Førstepremie 50.000 skr

1.Nordsjø Odin - Tjomsland Ø 
2.Guli Bjørn - Johansson S
3.B.W.Rune - Kihlstrøm Ø
4.Järvsö Kristian - Ohlsson U
5.Sæther Lomen - Østre O J
6.Førlands Tor - Wassberg S O
7.Tekno Lynet - Skoglund R N
8.B.W.Prinsen - Persson J-O
9.Reime Kongen - Kolle L A
10.Møller Tor - Mjølnerød J R

Foto: Trav24.no

Tips en venn